Папа: молімося, щоби парафії були спільнотами віри та братерства

Папа: молімося, щоби парафії були спільнотами віри та братерства

Представляючи молитовний намір на лютий, Папа Франциск закликає до спільного переосмислення діяльності наших парафіяльних спільнот.

Про це пише Vatican News.

«Молімося за те, щоби парафії, зберігаючи сопричастя, сопричастя осіб і церковне сопричастя, дедалі більше були спільнотами віри, братерства й гостинності до найбільш потребуючих», – таким є молитовний намір, який Папа Франциск пропонує для членів Всесвітньої мережі молитви Папи (Апостольства молитви) на лютий 2023 року.

В понеділок, 30 січня 2023 року, оприлюднено відеоролик, у якому Святіший Отець особисто представляє це намірення. Він розпочинає із спостереження про те, що ми повинні повісити на дверях парафії табличку із написом: «Вхід вільний».

Відеоряд представляє моменти парафіяльного життя у різних частинах світу, описуючи таїнства, зустрічі, конференції, харитативне служіння, відвідини хворих, різні події як у храмі, так і на церковному подвір’ї чи в парафіяльних приміщеннях. Ці картини супроводжують роздуми Папи, який каже: «Парафії повинні бути близькими, небюрократичними спільнотами, зосередженими на людях, де можемо знаходити дари таїнств. Вони повинні знову стати школами служіння та великодушності, з дверима, які завжди відчинені для виключених. І для включених. Для всіх. Парафії не є клубами для небагатьох, що гарантують соціальний статус».

Тож перед тим, як запросити до молитви за парафії, Святіший Отець закликає: «Прошу вас, будьмо сміливими! Разом перегляньмо спосіб діяння наших парафіяльних спільнот».

Схожі новини:

Поширити новину: