Реколекції перед Синодом проведе отець Редкліфф ОР

Реколекції перед Синодом проведе отець Редкліфф ОР

Синоду Єпископів передуватимуть реколекції для всіх його учасників. Їх проводитиме о. Тімоті Редкліфф, один з найяскравіших богословів сучасної Церкви. Він був генералом Ордену Проповідників з 1992 по 2001 рік. Про таку духовну підготовку розповів кардинал Жан-Клод Оллеріш SJ, головний доповідач Синоду. Передсинодальні реколекції триватимуть з 1 по 3 жовтня.

Про це пише Vatican News

Кардинал взяв участь у прес-конференції, на якій було представлено екуменічне чування, що відбудеться перед Синодом. Це буде відкрита для всіх молитва у присутності папи Франциска та представників інших християнських конфесій. Вона відбудеться на площі Святого Петра ввечері 30 вересня, тобто за чотири дні до початку синодальних зборів.

Чування також супроводжуватиметься молодіжною зустріччю, організованою спільнотою Тезе. Ця паралельна подія триватиме з 29 вересня по 1 жовтня на тему: «Разом – зібрання Божого люду». Вона призначена для молодих людей віком від 18 до 35 років, які будуть в різних римських парафіях. Передбачені спільні молитви, спілкування та дискусії.

«Я думаю, що нам потрібно бути смиренними і в цьому смиренні дивитися на інші конфесії, на інші християнські спільноти. Це не якась вправа, яку можна виконати абстрактно. Ось чому я не хочу перераховувати те, чого ми маємо вчитися в інших. Думаю, що це має стати духовним досвідом кожного з учасників синоду. Тут також йдеться про зустріч, про знайомство з іншими людьми, а не лише з нашими уявленнями про них. Тільки тоді можемо вчитися у них. Так, у діалозі, ми формуємо нашу людяність. У діалозі ми маємо будувати нашу християнську ідентичність. Це не означає, що відмінностей немає. Звичайно, є відмінності. Якби їх не було, ми були б однією Церквою. Однак, навчання одне від одного робить нас ближчими між собою», – підсумував архієпископ Люксембургу та голова Комісії єпископатів ЄС кардинал Оллеріш.

Схожі новини:

Поширити новину: