В’язничні капелани дякують за свідчення кардинала Пелла (ДОПОВНЕНО)

В'язничні капелани дякують за свідчення кардинала Пелла (ДОПОВНЕНО)
Фото: https://www.heraldsun.com.au/

Кардинал Пелл, який помер у вівторок ввечері, був у минулому митрополитом Мельбурна і Сіднея, господарем Світового дня молоді у 2008 році. Під час понтифікату Франциска на посаді префекта Секретаріату з економічних питань був головним виконавцем фінансової реформи Ватикану. Однак у пам’яті людей закарбувалося його  безпідставне ув’язнення, що порівнюється зі «справою Дрейфуса» кінця XIX століття.

Про це пише Vatican News

Фальшиво звинувачений у розбещенні неповнолітніх, кардинал Пелл провів 404 дні в австралійській в’язниці. Свідчення віри, яке він дав у цих драматичних обставинах, за словами о. Раффаеле Грімальді, керівника тюремних капеланів Італії, є особливим укріпленням для ув’язнених сьогодні.

«Кардинал Пелл дав величне свідчення, і це є великою допомогою, насамперед, для багатьох людей, які були несправедливо ув’язнені. Все, про що він пише у своєму в’язничному щоденнику, його шлях віри, молитва, підтримка, яку він знаходив у зустрічі з Господом Богом, той зв’язок з Господом, який ніколи не переривався, навіть у моменти ізоляції впродовж більше, ніж 400 довгих днів у двох в’язницях, – все це дає силу сьогодні тим, хто ще перебуває у в’язниці, як невинним, так і злочинцям. (…) Коли ми розповідаємо ці історії нашим в’язням, вони відчувають зміцнення. І це стосується і тих, хто був справедливо засуджений, але відбуває покарання не тільки для того, щоб спокутувати скоєне, але й для того, щоб підняти себе. Свідчення кардинала Пелла є джерелом сили і підбадьорення для всіх тих, хто страждає у в’язниці».

Похоронні урочистості кардинала Пелла

Прес-служба Святого Престолу повідомила дату похорону кардинала Джорджа Пелла. Він відбудеться у суботу 14 січня об 11:30 у Ватиканській базиліці. Месу очолить кардинал Джованні Баттіста Ре, декан Колегії кардиналів. Заключні похоронні обряди очолить Папа Римський Франциск.

До похорону тіло покійного кардинала Джорджа Пелла знаходиться у храмі Санто Стефано дельї Абісіні (вважається найдавнішим з точки зору історії архітектури храмом у Ватикані). Протягом дня віряни можуть прийти та помолитись біля труни кардинала.

Схожі новини:

Поширити новину: