Документи католицько-православного діалогу на одній онлайн-платформі

Документи католицько-православного діалогу на одній онлайн-платформі

Ініціатива здійснена з метою сприяти засвоєнню напрацювань екуменічного діалогу на різних рівнях.

Про це пише Vatican News.

На початку листопада в мережі з’явилася оновлена база даних, присвячена католицько-православному діалогові. Ініціатива є плодом праці Виконавчого комітету фундації «PRO ORIENTE» з питань православно-католицького діалогу.

Доступна в мережі база даних містить декларації, документи та спільні тексти, оприлюднені після 1960 року. Це як офіційні, так і неофіційні, національні та міжнародні документи. Зокрема, там можна знайти документи Змішаної міжнародної комісії богословського діалогу між Католицькою та Православними Церквами, спільні декларації, підписані на національних чи регіональних рівнях, як також плоди двосторонніх діалогів між Католицькою та окремими Православними Церквами, документація, присвячена зустрічам між Римськими Папами та Предстоятелями Православних Церков, спільні дослідження неофіційних груп богословського діалогу, а також католицькі та православні документи, важливі для екуменічного діалогу. Тексти доступні німецькою, англійською, французькою, італійською, грецькою, румунською, російською та сербською мовами.

Метою нової платформи є поєднати різні рівні діалогів і комісій, щоби розвинути обмін між ними, а також щоби полегшити засвоєння цих напрацювань у осередках богословського формування, в житті Церкви, та щоб заохотити молодь зав’язувати нові стосунки між православними і католиками.

Схожі новини:

Поширити новину: