Єпископ Кривицький: важлива кожна молитва

Єпископ Кривицький: важлива кожна молитва
Фото: JasnaGóraNews

Ординарій Київсько-Житомирської дієцезії єпископ Віталій Кривицький у суботу, 12 листопада, долучився до відзначення Дня солідарності у Польщі.

У розмові з JasnaGóraNews єпископ говорив про велике значення молитви.

«Від самого початку війни – від 2014 року, а тим більше зараз, коли військові дії дуже агресивні, ми бачимо як молитва допомагає кожному з нас. Бачимо плоди цієї молитви, як наприклад, вчорашнє звільнення Херсону. Багато людей говорило, що це неможливо, що українці не зможуть, не матимуть силу, що їм це не вдасться. Треба визнати, що самі ми не зможемо, це очевидно. Але коли Бог стає на нашій стороні, вислуховує благання своїх дітей, які просять Його про захист, тоді це можливо», – наголосив єпископ Київсько-Житомирський.

Також єпископ зазначив, що у такий важкий час кожна молитва є важлива – це підтримка на дусі, допомога на полі політичному, економічному і гуманітарному.

«Ми на порозі зими. Багато місцевості відключено від струму. Це може бути більш нагальна справа, ніж брак щоденного хліба: кілька годин сильного морозу і людина може померти. Зараз робимо все, щоби створювати такі місця обігріву, наприклад, у наших храмах, і потребуємо всього, що цьому може допомогти. Потребуємо цього як води і повітря», – сказав єпископ Кривицький.

Єпископ Кривицький: важлива кожна молитва
Фото: JasnaGóraNews

Нагадаємо, що у неділю, 13 листопада, католики в Польщі переживатимуть 14-й День солідарності з переслідуваною Церквою під гаслом «Зціли тугу». Його ініціатором є Папська фундація «Допомога Церкві в потребі», яка цього року хоче дістатися зі своєю підтримкою до України.

Схожі новини:

Поширити новину: