Бахрейн: вперше понтифік прибуває на запрошення короля

Бахрейн: вперше понтифік прибуває на запрошення короля

«Це вперше Папа відвідає Бахрейн на запрошення самого короля», – розповів Vatican News Апостольський адміністратор вікаріату Північної Аравії єпископ Пол Гіндер. Єпископ зазначив, що місцева Церква, яка є мозаїкою культур, народів і традицій, очікує цього візиту,

Про це повідомляє DEON.

«Папський візит має дві цілі, – зазначив ієрарх. – Перша, підтримати і дати новий імпульс діалогу з мусульманами, як з шиїтами, так і з сунітами. Друга, аби зміцнити тамтешню Христову отару, не лише католиків, а й інших християн. У Бахрейні живе близько 80 тисяч католиків, у більшості іммігрантів з Філіпін, Індії та країн Близького Сходу. Сюди регулярно приїздять християни з Саудівської Аравії, аби брати участь у Месах чи приймати інші таїнства. На Літургії з Папою передбачено 2 тисячі місць для вірян з цієї країни. Приїжджаючи сюди, Папа зустріне багатомовну та багатокультурну Церкву, а також давню місцеву культуру і традицію, яка залишається відкритою на інших». 

Єпископ нагадав, що регіон Перської затоки – це великий терен, що єднає багато країн. У більшості з них християни перебувають у важкому становищі. Оскільки відносно до мусульманської більшості вони становлять чужий елемент. Він зазначив, що влада у Бахрейні дбає про добрі відносини з Церквою. Особливим жестом був дозвіл на будівництво та щедра підтримка будівництва катедри Матері Божої Арабської у столиці країни. Храм був посвячений майже рік тому і крім місця культу залишається також душпастирським та адмінітсративним центром, що служить вікаріату Північної Аравії.

Схожі новини:

Поширити новину: