Уругвай: салезіянська молодь зняла кліп на підтримку ровесників в Україні

Уругвай: салезіянська молодь зняла кліп на підтримку ровесників в Україні

Вихованці школи «Кармельської Богородиці» в Сальто проводять різні заходи на підтримку ровесників, які страждають від наслідків війни в Україні.

Про це пише Vatican News.

Шукаючи оригінальний спосіб приєднатися до глобальної салезіянської кампанії солідарності, яку Генеральний Настоятель Згромадження святого Йоана Боско проголосив на підтримку України, спільнота салезіянської школи «Кармельської Богородиці» в Сальто, другому за розмірами міста Уругваю, задумала приготувати відеоряд, супроводжуваний музикою та картинами знищень, завданих війною, вважаючи музику найпридатнішим засобом для посилення чутливості. Про це розповідає Салезіянське Агентство Новин.

Спільнота взялася за пошуки відповідної пісні на тему миру, яка б могла підійти для цього проекту. У певний момент керівник шкільного музичного гурту «Дон Боско» сів за фортепіано та уклав окрему музику та слова. «Здавалося, що хтось диктував мені текст і мелодію», – згадує Алехандро. Молоді сподобалася пісня, на основі якої було знято відеокліп. Пісню підхопили міські медіа.

Учні також взяли участь в лотереях і спортивних змаганнях, готується також конференція для вчителів міста, яку проведе експерт з міжнародної політики. Всі ці ініціативи мають на меті посилити чутливість, заохотити до молитви та, звичайно, збирати кошти для тих, хто несе допомогу українським ровесникам і їхнім сім’ям.

Схожі новини:

Поширити новину: