Львів: духовна віднова священників деканату

18 жовтня 2022 року у Львівській митрополичій базиліці настоятель о. Ян Нікєль гостював священників Львівського деканату, які зібрались на свій день спільноти та духовної віднови.

Про це повідомляється на сайті Львівської архідієцезії.

На початок цього дня традиційно була спільна Євхаристія, під час якої проповідь виголосив духівник Львівського деканату о. Павло Одуй ОFM Conv та аналізуючи Євангелію дня підкреслив, що молитва є першим і необхідним завданням учня Христа.

Під час конференції о. Павло пригадав усім присутнім основні принципи синодальності в Церкви: сопричастя, участь, місія. Де кожен має здібність слухати, зустрічатись і розпізнавати діяльність Святого Духа в Церкві. Діяння апостолів є дороговказом, який допоможе кращій організації процесу взаємного слухання та ведення діалогу у спільноті Церкви. Наприкінці конференції кожен міг висловити ідеї та свій особистий досвід стосовно синодального процессу.

Також всі разом молилися під час адорації Пресвятих Дарів, після тихої молитви та Таїнства Покаяння відбулась братерська зустріч, де у спільному обговоренні піднімались питання головних подій деканату за останні місяці, а також планування спільних душпастирських ініціатив. Смачна та радісна агапа була завершенням дня спільноти.

Текст: Олександр Кусий

Схожі новини:

Поширити новину: