Ватикан: важливий крок в процесі беатифікації с. Луції з Фатіми

Ватикан: важливий крок в процесі беатифікації с. Луції з Фатіми
С. Луція з єпископом Лейрії у Фатімі (травень 1946)/Wikimedia

Постулатори беатифікаційної справи с. Луції від Ісуса (Луція дос Сантос), однієї з трьох дітей, яким у 1917 році об’явилась Матір Божа у Фатімі, 13 жовтня склали на руки префекта Дикастерії канонізаційних справ, кардинала Марчелло Семераро документи про її життя, чесноти та характеристику святості (Positio Super Vita, Virtutibus et Fama Sanctitati).

Про це пише Gosc.

Момент переказу Positio це важливий момент у беатифікаційному та канонізаційному процесах Слугині Божої на його римській фазі. Цей том містить біографію сестри Луції, що спирається на документах, зібраних під час дієцезіальної фази процесу (що мала місце в дієцезії Коімбра в 2008-2017 роках). Informatio описує чесноти, якими жила монахиня, а також перелік свідчень свідків, її щоденник та інші неопубліковані документи, визнані суттєвими в процесі.

Цей документ буде проаналізований дев’ятьма теологами, які зроблять свій висновок, аби визначити, чи с. Луція практикувала чесноти у героїчному ступені.

Позитивний висновок Дикастерії канонізаційних справ представляється Папі, який затверджує публікацію відповідного декрету. Для етапів беатифікації та канонізації необхідним є затвердження чуда за заступництвом відповідного Слуги Божого чи блаженного.

Дієцезіальна фаза беатифікаційного та канонізаційного процесу с. Луції від Ісуса (1907-2005) завершилась 13 лютого 2017 року у костелі кармеліток у Коімбре. Процес охопив аналіз тисячі листів та текстів, а також слухання 61 свідка.

Луція Роза дос Сантос, сестра Марія Луція від Ісуса та Непорочного Серця Марії померла 13 лютого 2005 року у віці 97 років, після кільканадцяти років життя у кляузурі Кармелю в Коімбре.

Процес розпочався 2008 року, через три роки після її смерті, коли теперішній папа-емерит Бенедикт XVI відмовився від трирічного періоду очікування, встановленого канонічним правом.

Франциск та Гіацинта Марто, решта дітей з Фатіми, були канонізовані Папою Франциском у Фатімі 13 травня 2017 року.

Схожі новини:

Поширити новину: