Подорож у Казахстан, ефіопський новий рік та інші молитовні заклики Папи

Подорож у Казахстан, ефіопський новий рік та інші молитовні заклики Папи

Папа Франциск попросив молитовного супроводу під час свого «паломництва миру» в Казахстан, привітав ефіопців з новим роком та склав співчуття з приводу вбивства черниці в Мозамбіку, згадавши також про школярів, які повертаються до шкіл.

Про це пише Vatican News.

«Післязавтра вирушаю в триденну подорож в Казахстан, де братиму участь в Конгресі голів світових і традиційних релігій. Це буде нагода, щоб зустрітися з численними представниками релігій і по-братерському вести діалог, черпаючи натхнення із спільного прагнення миру, того миру, спраглим якого є наш світ», – сказав Папа Франциск, промовляючи у неділю, 11 вересня 2022 року, до учасників молитви «Ангел Господній». «Вже тепер хочу звернутися з щирими вітаннями до учасників, – додав він, – як і до влади, до християнських спільнот і до всього населення цієї розлогої країни. Дякую за приготування та за працю, виконану з огляду на мій візит. Всіх прошу супроводжувати молитвами це паломництво миру».

Далі Святіший Отець звернувся із черговим закликом не переставати молитися за український народ, розповівши про візит в Україну, який від його імені здійснює кардинал Конрад Краєвський. «В ці хвилини молитви я хотів би згадати сестру Марію де Коппі, місіонерку-комбоніянку, вбиту в Чіпене в Мозамбіку, де вона з любов’ю прослужили майже 60 років», – сказав Папа, побажавши, щоб її свідчення «додало сил і мужності християнам і всьому мозамбікському народові».

Окремі «особливі» вітання Папа скерував до народу Ефіопії, адже цього дня відзначався традиційний Новий рік. «Запевняю у моїх молитвах і бажаю кожній сім’ї та всьому народові дару миру та примирення», – сказав він, закликавши також не забувати молитися за школярів, які в ці дні повертаються до шкіл.

Схожі новини:

Поширити новину: