Кардинал Краєвський про візит до України: вирушаю целебрувати таємницю хреста

Кардинал Краєвський про візит до України: вирушаю целебрувати таємницю хреста

Папський посланець кардинал Конрад Краєвський уже вчетверте вирушив до України. 11 вересня він звершив Святу Месу у Кальварії Пацлавській, що біля Перемишля.

Про це повідомляє КАІ.

У неділю зранку, у марійному санктуарії, кардинал Краєвський очолив відпустову Святу Месу на честь Воздвиження Всечесного Хреста.

«Невдовзі перетну кордон Польщі, аби вирушити до України та далі целебрувати таємницю хреста, таємницю страждання людини, і на жаль, бачення того, що одна людина може вчинити іншій», – сказав кардинал до зібраних у базиліці.

Це вже вчетверте ватиканський кардинал від імені Святішого Отця відвідує українську землю.

«Святіший Отець дуже хоче поїхати до Одеси, на Донбас, до Житомира, Харкова, та бути з тими, хто там лишився, особливо з чернечими родинами, священниками, єпископами, які там залишились, не виїхали звідти. Вони залишились там, бо там залишились люди. І просто бути з ними, без слова, без проповідей, без непотрібного повчання чи втихомирювання», – зазначив проповідник.

Також кардинал зазначив, що причиною війни є те, що людина ставить себе на перше місце. Коли ж на першому місці Бог, то панує пробачення та любов.

На завершення Святої Меси папський посланець уділив благословення зібраним у базиліці, їхнім родинам, Україні та всім, хто поспішає з допомогою потребуючим.

У подорож кардинал вирушив мікроавтобусом, який залишить для тих, хто розвозить допомогу потребуючим.

Схожі новини:

Поширити новину: