XIII День міністранта. Життя триває, треба його проживати на славу Божу

XIII День міністранта. Життя триває, треба його проживати на славу Божу

На території семінарії св. Йосифа у Львові-Брюховичах відбувся щорічний з’їзд міністрантів та літургійної служби Львівської архідієцезії. Це вже XIII День міністранта у Львівській архідієцезії, і варто зазначити, що кількість учасників з роками не зменшується. Цього разу, попри воєнний час, до Брюховичів прибуло майже 300 міністрантів.

Про це пише CREDO.

XIII День міністранта. Життя триває, треба його проживати на славу Божу

На початку Святої Меси архієпископ Мечислав Мокшицький сказав про свою радість через таку велику кількість учасників і відзначив, що тут зібралися, без перебільшення, справжні солдати Христа.

Разом із міністрантами й лекторами про мир в Україні та численні й святі покликання молилися священники і богопосвячені, які прибули у цей час на Конгрегацію духовенства. Проповідь до присутніх проголосив отець В’ячеслав Гриневич SAC, Виконавчий директор «Карітас-Спес Україна».

XIII День міністранта. Життя триває, треба його проживати на славу Божу

Для міністрантів було передбачено різноманітні тематичні семінари: літургійний, біблійний та музичний; а також спортивні змагання з футболу, волейболу та настільного тенісу. Окрім усього, такі заходи — це нагода для нових знайомств, спілкування з однолітками, якого тепер так бракує дітям, та нові враження.

Роман із парафії св. Йоана Павла ІІ першим поділився своїми враженнями від участі у Дні міністранта: Я недавно став міністрантом. Ще багато всього треба навчитися. Але тут мені дуже подобається і думаю, що буду приїжджати кожного року. Вже познайомився з новими друзями.

XIII День міністранта. Життя триває, треба його проживати на славу Божу

Олександр — один із найстарших міністрантів на цій зустрічі та у парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Львові: З нашої парафії приїхало 25 міністрантів. Це найбільша група з однієї парафії у цьому році. Минулого року ми посіли друге місце в турнірі з футболу. Цього року маємо подібні амбіції, але ще поки не вдається їх реалізувати. Доведеться у фіналі стати на ворота, бо маємо серйозних супротивників. Але головне — отримати задоволення від спілкування з друзями і цього часу, який ми тут разом проводимо.

Северин із парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Львові вже вдруге перебуває на Дні міністранта: Я щоразу дивуюсь, як тут добре, сімейно, весело і тепло. Можна знайти собі заняття до душі: футбол, волейбол, перетягування канату, настільний теніс — у якому я, до речі, переміг от щойно. Футбол не люблю, тому не грав. Дуже мені все подобається. Приїду ще.

XIII День міністранта. Життя триває, треба його проживати на славу Божу

Традиційно, організаційні моменти та турботу про учасників взяли на себе семінаристи ВДС св. Йосифа, які днями склали останні іспити в літній сесії та завершили навчально-формаційний рік.

День міністранта — це традиційно увінчання нашого навчального року, — сказав Петро Демій, семінарист 4 курсу. — Цей рік був переповнений емоціями і враженнями, багато було сумних подій. Війна в Україні вплинула на життя усіх нас. Але ми вирішили не піддаватися паніці і займатися корисними справами: волонтерили в Домі паломника, допомагали Лицарям Колумба розвантажувати гуманітарну допомогу на складі. Намагалися де тільки вдалося ділитися Христом, який є Любов. Будемо продовжувати робити це і під час канікул: плани вже затверджені, усі практики розписані. Життя триває, треба його проживати на славу Божу і крокувати щодня до Неба через звичайні обов’язки.

На звершення Дня міністранта переможці футбольного турніру, вже традиційно, отримали нагороду з рук архієпископа Мечислава. Учасники інших змагань теж отримали пам’ятні призи та сувеніри.

Схожі новини:

Поширити новину: