Зіновій Свереда: не вперше зерно України використовується як зброя

Зіновій Свереда: не вперше зерно України використовується як зброя

В інтерв’ю для Радіо Ватикану – Vatican News науковець Зіновій Свереда акцентує увагу на використання у війнах продовольчої сировини та ділиться думками про наслідки кризи в продовольчій сфері.

Наприкінці загальної аудієнції у середу, 1 червня 2022 року, Папа Франциск закликав «зробити все для того», аби вирішити проблему «блокади експорту зерна з України, від якого залежить життя мільйонів людей, особливо, в найбідніших країнах». «Будь ласка, не використовуйте зерно, основний продовольчий продукт, як зброю на війні!» – наголосив він. Цей заклик Святішого Отця в інтерв’ю для Радіо Ватикану – Vatican News прокоментував експерт соціально-економічних наук д-р Зіновій Свереда. Він подав деякі історичні факти, демонструючи, що вже не вперше зерно України використовується як зброя:

Проблема блокади експорту зерна з України дозволила зрозуміти мешканцям іноземних країн, які ще про це не знали, чому цю країну називають «житницею Європи». А українців ця ситуація може спонукати до думки про те, яким чином в країні, що є п’ятим експортером зерна у світі, можна в майбутньому покращувати сільське господарство та сприяти розвитку села:

Війна спричинила кризу у різних сфера життя. Д-р Зіновій Свереда ділиться своїми думками про наслідки кризи в продовольчій сфері України:

Схожі новини:

Поширити новину: