Паломники знову можуть побачити тіло бл. Карла Акутіса

Паломники знову можуть побачити тіло бл. Карла Акутіса

Після тривалої перерви знову відкрили бічну частину труни бл. Карла Акутіса, що дозволяє побачити тіло юнака на власні очі. Повторне відкриття труни, що планувалося у серпні минулого року, довелося відкласти через пандемі

Урочистий молебень та відкриття труни відбулись 1 червня за участі єпископа Ассізі Доменіко Соррентіно. Мешканці Ассізі та паломники з усього світу відтепер можуть знову побачити через оглядове скло тіло Карла Акутіса, першого святого міленіала, беатифікованого 10 жовтня 2020 року, одягненого у джинси та кросівки. 

Труна Акутіса знаходиться у санктуарії Оголення св. Франциска. Архієпископ Ассізі-Ночера Умбра-Гуальдо Тадіно сказав, що він сподівається, що всі, хто приходить помолитися біля гробниці, «відкриються на світло Євангелія і отримають глибокий досвід віри».

Паломники знову можуть побачити тіло бл. Карла Акутіса

Нагадуємо, єпископ Соррентіно подарував для Католицького Медіа-Центру та Телебачення Віковічного Слова в Україні реліквії І ступеню блаженного юнака. Нещодавно до нашої редакції надійшло свідчення читачки, яка молилась за заступництвом бл. Карла Акутіса.

Молитва про канонізацію бл. Карла Акутіса

Отче наш, Ти явив нам ревне свідчення юного Блаженного Карла Акутіса, для якого Євхаристія була центром життя і силою у виконанні щоденних обов’язків, щоб і інші могли полюбити Тебе над усе. Вчини, щоб він якнайшвидше міг втішатися славою Святих Твоєї Церкви.Зміцни мою віру, оживи мою надію, віднови в мені прагнення чинити милосердя, за прикладом молодого Карла, який, зростаючи в чеснотах, нині живе з Тобою. Даруй мені благодать, яка мені так потрібна… Уповаю на Тебе, Отче, і на Твого улюбленого Сина Ісуса, на Пресвяту Діву Марію, нашу наймилішу Матір, і довіряюсь заступництву Твого Слуги Карла Акутіса.

Отче наш… Радуйся, Маріє… Слава Отцю…

Свідчення про отримані благодаті просимо надсилати на нашу адресу kmcinua@gmail.com

Зображення: Beato Carlo Acutis

Схожі новини:

Поширити новину: