Давоський форум: боротьба з нерівністю з допомогою «Laudato si’»

Давоський форум: боротьба з нерівністю з допомогою «Laudato si’»

На Всесвітньому економічному форумі в Давосі відбувається представлення ініціатив солідарності й боротьби з бідністю, інспірованих соціальною доктриною Церкви.

Про це пише Vatican News.

У неділю, 22 травня 2022 р., у швейцарському Давосі після дворічної перерви, пов’язаної з пандемією, відкрився відкрився Всесвітній економічний форум. Центральними темами дебатів є подолання наслідків пандемії Covid-19 та виклики, пов’язані з війною в Україні. Через мережу «Global Solidarity Fund» (Фонд глобальної солідарності), яка об’єднує представників релігій і соціального сектору, в працях бере участь також і Католицька Церква.

Сестра Патрісія Муррей, Виконавча директорка Міжнародної спілки вищих настоятельок, що бере участь у форумі в рамках ініціатив Фонду, зазначила в інтерв’ю для Радіо Ватикану-Vatican News, наскільки важливо, щоб черниці вели діалог також і з економістами.

«Лише діалогуючи, можна чогось добитися», – підкреслює вона, вказуючи на те, що під час таких форумів є можливість говорити безпосередньо з керівниками, «які дуже відкриті на наші запити», – стверджує черниця.

Виконавча директорка Фонду глобальної солідарності Марта Ґульєльменті розповіла, що економісти дуже зацікавлені посланням Святішого Отця. «У своїй енцикліці Папа Франциск вказує конкретні проблеми та дає конкретні пропозиції щодо того, як долати існуючі виклики», – зазначила вона. Під час панелей, організованих мережею, представляються випробувані стратегії соціального включення найуразливіших верств і засвоєні на основі досвіду уроки. Серед тем – сміливе лідерство, створення робочих місць для біженців, тощо.

Фонд глобальної солідарності зродився зі спонуки, наданої Папою Франциском. Він підтримує партнерство між приватним сектором економіки та католицькими спільнотами з метою розвитку найуразливіших осіб в світлі цілей сталого розвитку, затверджених ООН та на основі соціального вчення Католицької Церкви.

Схожі новини:

Поширити новину: