Недільні заклики Папи: молитва за Церкву в Китаї та недоторканість життя

Недільні заклики Папи: молитва за Церкву в Китаї та недоторканість життя

Папа Франциск нагадав про День молитви за Церкву в Китаї та привітав учасників італійської національної маніфестації на захист життя і права на спротив сумління.

Про це пише Vatican News.

Зустрічаючись із прочанами, які опівдні 22 травня 2022 року зібралися на площі Святого Петра у Ватикані на Марійну молитву, Папа Франциск присвятив окремий заклик католикам Китаю. Він нагадав, що у вівторок, 24 травня, будемо згадувати Пречисту Діву Марію, Помічницю християн, яку дуже вшановують католики цієї країни.

«Ця радісна обставина є для мене нагодою, щоби поновити їм запевнення в моїй духовній близькості; уважно та з участю слідкую за життям та подіями вірних і пастирів, які часто є складними, і кожного дня молюся за них. Заохочую і вас єднатися зі мною в цій молитві, аби Церква в Китаї, в свободі та спокої, могла жити в ефективному сопричасті з вселенською Церквою та здійснювати свою місію звіщення Євангелія всім, роблячи таким чином позитивний внесок у духовний і матеріальний поступ суспільства», – сказав Святіший Отець.

Не можемо примусити мовчати голос сумління

Вітаючи прочан, Єпископ Риму окремо звернувся до учасників національної маніфестації «Обираємо життя», що відбулася в Римі з ініціативи італійських організацій, які виступають на захист життя. Папа подякував їм за зусилля, спрямовані на сприяння життю та захист права на спротив сумління, «яке часто схильні обмежувати». «На жаль, – сказав він, – протягом останніх років відбулися зміни загальної ментальності, й сьогодні ми дедалі більше схильні вважати, що життя є благом, яким ми можемо повністю розпоряджатися, що можемо вирішувати маніпулювати ним, народити чи умертвити на своє уподобання, немов виключний результат індивідуального вибору. Пам’ятаймо, що життя – це Божий дар! Воно завжди священне і недоторканне, і не можемо примушувати до мовчання голос сумління».

Схожі новини:

Поширити новину: