Екуменічна молитва про мир в Мукачеві

Екуменічна молитва про мир в Мукачеві

Духовна Рада Мукачева, у яку входять представники різних конфесій, 5 квітня, знову організувала спільну молитву. Головною думкою екуменічної молитви у Мукачеві були слова «Мир починається з наших сердець».

Про це повідомляє Мукачівська дієцезія.

Екуменічна молитва про мир в Мукачеві

Перш, ніж зробити спільну молитву з вірними своїх парафій та спільнот, духовні наставники неодноразово збираються разом, щоб помолитися та вирішити організаційні питання.

Екуменічна молитва про мир в Мукачеві

5 квітня ця молитва відбулася у римсько-католицькому соборі міста Мукачева, де настоятелем парафії є о. Іштван Погань. Разом з ним до молитви долучилися: настоятель Греко-католицької Церкви о. Василь Копин, з Православної Церкви України о. Сергій Потюк, з Реформатської церкви пастор Роберт Шпонтак, а також Нейметі Тібор та Мішкулинець Іван з Церкви Живого Бога. А оскільки участь у духовній раді беруть і миряни, то були присутніми представники руху Фоколаре.

Мир починається з наших сердець. «Коли просимо Бога про мир, то насамперед просимо, щоб у нашому серці був мир, це продовжується тим, що у нашій сім’ї є мир», – сказав у заключному слові о. Іштван. Духовна Рада Мукачева зібралася, щоб молитися про мир у нашому місті, у Закарпатті, а також в Україні і всьому світі.

Схожі новини:

Поширити новину: