Ювілей 2025: «Дорога, багата змістом»

Ювілей 2025: «Дорога, багата змістом»

Відбулася перша зустріч душпастирської комісії в рамках приготування до Святого Року 2025, завданням якої є дбати про духовний вимір та зміст різних заходів відповідно до вказівок Папи Франциска.

Про це пише Vatican News.

«Дорога, багата змістом, яку всі Церкви, розсіяні в світі, можуть пройти разом», – таким, за словами архієпископа Ріно Фізікелли, Голови Папської Ради сприяння новій євангелізації, є пріоритет для Ювілею 2025 року. Очільник ватиканського відомства, якому Папа доручив підготовку до Святого Року, підкреслив, що головна директива полягає в тому, щоби Ювілей не пройшов просто як подія, що випадає раз у 25 років.

У понеділок, 4 квітня 2022 року, відбулося перше засідання душпастирської комісії, до якої увійшли представники дикастерій Римської Курії, Італійської Єпископської Конференції та інших церковних структур. «Разом ми починаємо розглядати, як сформувати Ювілей не лише з духовної точки зору, але й з точки зору наповнення й тематики заходів, відповідно до вказівок, вміщених у листі, який Папа написав мені кілька місяців тому», – розповів архієпископ Фізікелла для телеканалу «Telepace».

Найближчими днями запланована зустріч комісії культури, завданням якої є зрозуміти, яким чином поєднати духовний досвід з культурним. «Ми хочемо, щоби також і під час цього Ювілею місто Рим було здатним запропонувати все своє історичне, мистецьке, музичне та архітектонічне багатство», – пояснив Голова Папської Ради сприяння новій євангелізації, згадуючи про попередній досвід ювілейних років, що відзначався тісним зв’язком між паломницьким та туристичним вимірами: «В історії паломництв люди завжди проявляли цікавість пізнати та зрозуміти місцеві культури, повертаючись додому з неймовірним збагаченням».

Оргкомітет, як розповів архієпископ Фізікелла, також включає технічний комітет, екуменічну комісію та комісію з питань комунікації. За його словами, «союз із медіа також має фундаментальну важливість». Йдеться не тільки про те, щоб вияснити, яким чином транслювати події, але, насамперед, «якими є найактуальніші форми для залучення паломників». Врешті, в травні завершується міжнародний конкурс проектів логотипу.

Схожі новини:

Поширити новину: