Єпископ Едвард Кава: Маємо мати на собі хрестик і розарій у кишені – це наша «зброя»

Єпископ Едвард Кава: Маємо мати на собі хрестик і розарій у кишені – це наша «зброя»

6 березня, в рамках інавгурації у Римсько-Католицькій Церкві в Україні Року Святого Хреста, в одному із стаційних храмів Львівської архідієцезії, у парафії Святого Архангела Михаїла у Львові на Сихові, Святу Месу очолив єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава.

Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Звертаючись до усіх присутніх – парафіян та гостей парафії з Харкова, Маріуполя та інших міст України, що знайшли прихисток у Львові у цей драматичний час, єпископ Кава наголосив на необхідності впорядкувати своє життя, зайняти чітку християнську позицію та озброїтися хрестом і розарієм, Словом Божим та Святим Причастям.

У проповіді, привертаючи увагу до хреста, Єпископ сказав:  Хрест складається із вертикальної та горизонтальної балки. Вертикальна показує нам, що для того, аби залишатися людиною, нам потрібно постійно перебувати в контакті з Богом. Вороги, які йдуть на нас – це вже тварини, не люди. Вони втратили контакт з Богом. Людина, що перебуває в контакті з Богом не буде вбивати дітей і жінок. Тому якщо хтось занедбав своє життя, давно не сповідався, то зараз саме час! Впорядкуйте своє життя, нехай буде чистим, без гріха. Треба усунути все, що заважає єдності з Богом. А горизонтальна балка – це наші відносини з ближніми. Зараз маємо прекрасний час, щоби любити ближнього. Сьогодні це наше братерство помітне на кожному кроці, але не зупиняймося на цьому. Нам треба бути чуйними на потреби кожного – комусь потрібен дах над головою, комусь хліб, комусь бракує взуття чи коштів. Не будьмо байдужими – допомагаймо одні одним так, як можемо. Це час, який вчить нас взаємної відповідальності. Ми не можемо сидіти і думати, що це має зробити хтось інший. Сьогодні я маю бути знаряддям миру в руках Божих.

Єпископ Едвард Кава: Маємо мати на собі хрестик і розарій у кишені – це наша «зброя»

І на завершення Владика додав: Плануючи восени минулого року Рік Святого Хреста ми знали, що є небезпека, але ніхто навіть припустити не міг, що він розпочнеться в таких драматичних умовах. Але Бог хоче показати нам напрямок, щоб ми завжди пам’ятали, що у Хресті наше спасіння. І маємо дивитися постійно на хрест, маємо мати на собі хрестик і розарій у кишені – це наша «зброя», яку маємо носити при собі та постійно вживати. Маємо жити діяльним християнським життям!

Єпископ Едвард Кава: Маємо мати на собі хрестик і розарій у кишені – це наша «зброя»
Схожі новини:

Поширити новину: