Духовна рада церков: молімося ревно про мир

Духовна рада церков: молімося ревно про мир

Звернення Духовної Ради Християнських Церков м. Кам’янця-Подільського.

Дорогі брати та сестри у Христі, захисники й мешканці Кам’янця-Подільського!

Ті, хто називали себе нашими «братами», як Каїн підняли свою руку, щоб нас погубити й вже 8 років ведуть з нами кровопролитну війну. «Коли б не Господь, що був з нами, як повстала була на нас людина, то нас би поковтали живцем…» (Пс. 123, 2-3). Христос не залишив Україну на цій Голгофі, коли темрява оповила всю землю і дає сили відстояти нашу свободу. Тому повні надії на Бога звертаємося до Вас:

1. Закликаємо всіх Вас до ревної молитви та посту по своїх церквах та родинах за українських захисників, перемогу у війні та справедливого миру, щоб нога російського солдата раз і назавжди покинула нашу землю, а Україна повернула контроль над всіма своїми територіями, включаючи Донбас та Крим. Оточімо всіх захисників нашої Батьківщини молитовним захистом, який дійсно робить дива.

2. «Коли за нас Бог, то хто проти нас?» (Рим 8, 31) тому не біймося, а всі свої труднощі й тривоги покладімо на Бога, щоб «досвідчення вашої віри було дорогоцінніше за золото, яке гине, хоч і вогнем випробовується, на похвалу, і честь, і славу при з’явленні Ісуса Христа» (1 Пт 1, 7). Зберігаймо спокій та єдність між собою та не піддаваймося страху!

3. Відкриймо наші серця та двері для Христа, який нині приходить у вигляді біженців від жахіть війни, жінок та дітей, які втратили свій дім, поранених внаслідок бойових дій та всіх, хто нині страждає. Підтримуймо ближніх словом, вчинком та милостинею, щоб «ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі» (Мт 5,16).

4. Всі хто співпрацює з окупантами та продає Батьківщину мов Юда за тридцять срібняків, накликає на себе та свою родину прокляття. Адже невинно пролита кров волає про помсту до Неба для тих, які допомагають ворогу вбивати їхніх братів і сестер та чинити геноцид над українським населенням.

5. Слово Боже ясно вказує, що «не можете пити чаші Господньої та чаші демонської; не можете бути спільниками Господнього столу й столу демонського» (1 Кор 1, 20). Якщо закликаємо ім’я Боже над нашою Батьківщиною та захист Всевишнього над українською армією. Тому не можемо вживати проклять та матюків, вивішування на біл-бордах нецензурної лексики, яка ніщо інше як прикликання вустами та розумом демонічних сил зла, які опанували нашими ворогами. «Хіба з одного отвору виходить вода солодка й гірка?» (Як 3,11). Просимо Вас не ставати заручниками ненависті та агресії, щоб могли й надалі зватися дітьми Божими та творцями миру.

6. Ось тепер час сприятливий і день спасіння, щоби примиритися з Богом та своїми ближніми, очиститися та покаятися у своїх гріхах і отримати нове життя у Христі. «Наблизьтесь до Бога, то й Бог наблизиться до вас» (Як 4,8) виявить своє милосердя і благословить наш край та народ.

7. Ми, священнослужителі християнських церков Кам’янця-Подільського, залишаємося з Вами, щоб розділити з українським народом весь тягар випробовування та славу перемоги над російським агресором, яку віримо дасть нам Господь який «моє милосердя й твердиня моя, фортеця моя та мені моя охорона, Він мій щит, і я до Нього вдаюся» (Пс 144, 2)

Боже, Великий Єдиний, нам Україну храни!

З молитвою та благословенням на захист України,
Священники та Пастори Духовної Ради християнських Церков
м. Кам’янця-Подільського.
Леон Дубравський, Головуючий Духовної ради Християнських Церков Кам’янця-Подільського, Правлячий Єпископ Кам’янець-Подільської дієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні,
Микола Каспров, єпископ Церкви Євангельських Християн Баптистів.
Олександр Вершигора, єпископ Хмельниччини Християн Євангельської Віри, Пастор Церкви «Християнин».
Севастян Бондаренко, настоятель парафії Пресвятої Трійці Української Греко-Католицької Церкви
Валентин Горячок, Пастор Церкви Християн Євангельської Віри «Скинія Давида».
Віктор Ємелін, Пастор Церкви «Божа Благодать» Української Церкви Християн Віри Євангельської.
Петро Зембицький, Пастор Громади Підзамче Української Церкви Християн Віри Євангельської.
Борис Котик, Пастор Церкви «Новий Заповіт» Євангельських Християн Баптистів.
Віктор Мартинович, Пастор Церкви «Жива Надія» с. Княгинин Української Церкви Християн Віри Євангельської.
Ігор Орденанс, Пастор Помісної Церкви на Поділлі.
Валерій Подялюк, Пастор Церкви «Євангельський Голос» Української Церкви Християн Віри Євангельської.
Володимир Чорнописький, Пастор Церкви «Світло Христове» Української Церкви Християн Віри Євангельської.
Сергій Чорнописький, Пастор Церкви «Христа Спасителя» Української Церкви Християн Віри Євангельської.
Олександр Бучковський, Секретар Духовної ради Християнських Церков м. Кам’янця-Подільського.
Валерій Каспров, координатор молитовних сніданків м. Кам’янця-Подільського.

Джерело: Духовна Рада Християнських Церков м. Кам’янця-Подільського

Схожі новини:

Поширити новину: