Папа Франциск прийняв Президентку Словенії

Папа Франциск прийняв Президентку Словенії

Серед тем, які обговорювалися в рамках візиту, були війна в Україні та її наслідки, як також ситуація на західних Балканах.

Про це пише Vatican News.

У понеділок, 22 травня 2023 року, Папа Франциск прийняв у Ватикані Президентку Словенії Наташу Пірц Мусар, яка опісля зустрілася з кардиналом П’єтро Пароліном, Державним Секретарем Святого Престолу, якого супроводив архієпископ Пол Річард Ґаллаґер, Секретар у справах стосунків Святого Престолу з державами і міжнародними організаціями.

Як інформує прес-служба Святого Престолу, розмова зі Святішим Отцем тривала приблизно 30 хвилин і завершилася представленням делегації та обміном подарунками. Папа Франциск подарував спеціальні видання документів понтифікату, між якими цьогорічне послання на Всесвітній день миру, та бронзову композицію «Соціальна любов», що зображує дитину, яка допомагає іншій дитині підвестися. Наташа Пірц Мусар подарувала продукти словенського пасічництва та макет вулика відомого словенського пасічника Антона Янши.

У повідомленні прес-служби Святого Престолу зазначається, що під час щирих переговорів у Державному Секретаріаті висловлено цінування позитивним двостороннім стосункам, як також відзначено внесок Католицької Церкви в життя суспільства. Сторони також зупинилися на різних темах міжнародного характеру, між якими – війна в Україні та її наслідки на глобальному рівні, як також політична ситуація на західних Балканах і перспективи регіону в процесі європейської інтеграції.

Схожі новини:

Поширити новину: