Хмельницький: Дієцезіальний день сім’ї перенесено через обстріли

Хмельницький: Дієцезіальний день сім’ї перенесено через обстріли
Фото: Суспільне медіа. Хмельницький. 13.05.2023 рік.

Уночі 13 травня 2023 р., в суботу, російські окупанти знову обстріляли Хмельниччину. Через це було скасовано проведення Дієцезіального дня сім’ї, запланованого на цю дату в м. Хмельницькому.

Як повідомило «Суспільне Хмельницький», у місті вночі 13 травня під час оголошеної о 03:06 годині повітряної тривоги пролунала серія вибухів. Хмельницька ОВА повідомила про влучання по критичній інфраструктурі, розташованій за межами населених пунктів у передмісті. Через влучання по одному із об’єктів кілька вибухових хвиль завдали досить серйозних наслідків міській інфраструктурі: у місті та прилеглих селах пошкоджено багато житлових будинків, велика частина навчальних закладів, об’єктів культури, комерційні та промислові підприємства, адміністративні приміщення. Наразі відомо про 21 постраждалого. На критичному об’єкті, в який поцілили війська рф, рятувальники гасять пожежу. Вона може тривати ще кілька годин.

Через нічну атаку на Хмельниччину також скасували запланований на 13 травня Дієцезіальний день сім’ї, що мав відбуватися в одному з католицьких храмів міста. Один з організаторів цієї події, отець Віталій Карпусь, прокоментував для CREDO ситуацію:

«Це було для нас важке рішення. Ми прийняли його вранці, оскільки наше місто знову обстріляли; обстріляли місця дуже небезпечні. Якби ми не скасували свято, це загрожувало б життю людей, які мали приїхати. Тому, порадившись із міською владою та військовими, ми вирішили перенести цю подію, щоб не наражати людей на небезпеку.

Бачимо, що ця війна – справді диявольська. Бо сьогодні, 13 травня, – день Фатімських об’явлень, і ця атака відбулася саме в це свято, ніби злі сили хотіли перешкодити, щоб воно відбулося. З такої перспективи відкривається для мене те, що підтримка сімей є дуже важливою і потрібно намагатися служити їм ще більше.

Ісус переміг гріх, переміг смерть, і з Його допомогою ми маємо йти далі. Гасло цьогорічного Дієцезіального дня сім’ї: “Сім’я спасенна надією: Ісусе, довіряємо Тобі”. Бачу, що нам треба ще більше довіритися Ісусові і сподіваюся, що це свято сім’ї відбудеться найближчим часом. Про дату й час ми повідомимо додатково», – сказав отець Віталій.

Схожі новини:

Поширити новину: