«Стань семінаристом на три дні»: акція для міністрантів у Брюховичах

«Стань семінаристом на три дні»: акція для міністрантів у Брюховичах

21 квітня у Вищій духовній семінарії св. Йосифа у Брюховичах розпочалася ознайомча зустріч для юнаків, що розпізнають своє життєве покликання під назвою «Стань семінаристом на три дні». Це вже традиційна зустріч для міністрантів з дієцезіальних парафій, яку проводять вихователі та семінаристи.

У перший день хлопців ознайомили із правилами семінарії, також кожний учасник, методом жеребкування, отримав ангела-охоронця з-поміж семінаристів, який протягом трьох днів буде товаришувати та у всьому допомагати своєму підопічному.

Після спільної вечері та вечірніх молитов семінаристи разом із учасниками занурилися у silentium sacrum. Юнаки та семінаристи, крім виконання довірених їм у семінарії обов’язків, також мали нагоду зіграти у футбол та разом відпочити.

«Стань семінаристом на три дні»: акція для міністрантів у Брюховичах

За словами вихователів таке перебування в семінарії допоможе хлопцям, які роздумують над своїм життєвим покликанням та придивляються до священницького служіння, трохи більше дізнатись, що таке семінарія та ближче познайомитись з самими семінаристими, їхніми історіями покликання. Три семінаристи, які навчаються у Брюховичах, утвердились у своєму виборі саме завдяки такій акції.

Зустріч тривала до 23 квітня. До семінарії прибули 9 юнаків з Тернополя, Івано-Франківська, Перемишлян, Яричева, Зимної Води та Рудок.

Нагадуємо, Вища духовна семінарія св. Йосифа Львівської архідієцезії була відновлена у 1996 році на базі семінарії, яка існувала з 1703 року. Вона розташована у Брюховичах, під Львовом, на терені колишнього санаторного комплексу «Електрон».

Фото та матеріали – Львівська архідієцезія

Схожі новини:

Поширити новину: