Сестри гоноратки: золотий ювілей чернечого життя

Сестри гоноратки: золотий ювілей чернечого життя

20 квітня у Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Бердичівської свій 50-річний ювілей монашого життя святкували дві сестри зі Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії: с. Альойза Марія Кучер та с. Тарцизія Галина Щуцька.

Про це повідомляється на сторінці сестер гонораток.

Урочисту Святу Месу очолив ординарій Одеської дієцезії єпископ Станіслав Широкорадюк OFM. З єпископом співслужили священники з парафій сестер ювілярок та ті, з якими співпрацюють та дружать. Розділити свято з сестрами Альойзою і Галиною приїхали співсестри з чернечої родини, також рідні та друзі.

Під час Євхаристії сестри ювілярки урочисто відновили свої чернечі обіти, після чого єпископ вручив кожній символічний посох – хрест, на знак підтримки у подальшому паломництві віри та любові. Щоби хрест Христовий був для сестер світлом, джерелом сили і незмінної надії, доки не сповняться для них обітниці Господні.

Ці 50 років монашого життя наших сестер, це роки молитви, праці, жертовного служіння, нерідко труднощів і терпіння, яке є нероздільне з життям людини. Як під час проповіді зазначив єпископ Станіслав Широкорадюк: «Ці роки Ісус ніс сестер на Своїх руках. Бо, хто довірився цілковито Ісусові, того Він несе на руках через життя. Ювілей має дуже велике значення, бо кожне покоління потребує таких свідків любові та милосердя Бога до нас».

День ювілею є часом особливої вдячності за 50 років служіння Богу. Сьогодні Бог не питає сестер, скільки чого зробили, не це є найголовніше, але питає про любов. Тому, що богопосвячене життя – це неустанне шукання Того, кого кохаємо – Ісуса Христа. Ця любов робить монаше життя прекрасним. Чинить, що навіть те, що важке, стає можливим, щоби його прийняти.

Схожі новини:

Поширити новину: