Курси душпастирства молоді для семінаристів Київсько-Житомирської дієцезії

Курси душпастирства молоді для семінаристів Київсько-Житомирської дієцезії

18 квітня в с. Осикове для семінаристів Київсько-Житомирської дієцезії розпочався курс занять з душпастирства молоді. Впродовж тижня представники Комісії душпастирства молоді України мають представити дану тему в різних напрямках.

Про це пише Комісія душпастирства молоді РКЦ.

Перший день відкрив о. Міхал Воцял, заступник голови Комісії. Він представив бачення Церкви відносно молоді та розповів про різні напрямки, в яких працюють молодіжні душпастирі. Семінаристи поділились своїми знаннями щодо роботи з молоддю.

Олена Пономаренко, салезіянка – співпрацівничка та секретар Комісії душпастирства молоді, ознайомила присутніх з салезіянською системою виховання та поділилась розповіла про власний досвід служіння в ораторії. Практичним завданням став аналіз «Листа з Риму» св. Джованні Боско.

Наступного дня, 19 квітня, Богдан Грунь, представник Комісії душпастирства молоді Києво-Житомирської дієцезії, впродовж цілого дня проводив заняття по роботі в соціальних мережах. Після закінчення лекцій учасники представили сім постів, які протягом тижня розміщували б на сторінках парафій, або рухів.

Схожі новини:

Поширити новину: