Відкритий та чесний діалог Папи з молоддю на стрімінговій платформі

Відкритий та чесний діалог Папи з молоддю на стрімінговій платформі

Документальний фільм зі Святішим Отцем доступний на Disney Plus.

Про це повідомляє Vatican News.

Розслаблений, усміхнений і жартуючий, а іноді дуже серйозний, зворушений і засмучений. Проте Святіший Отець завжди готовий без вагань відповісти на будь-яке складне питання, яке задають молоді люди з усього світу. Таким проявляє себе Папа у фільмі «AMÉN: Francisco responde» («Амінь: Франциск відповідає»). Документальна стрічка триває вісімдесят три хвилини, була знята іспанцями Хорді Еволе та Маріусом Санчесом і випущена 5 квітня на потоковій платформі Disney+.

Фільм був знятий у червні 2022 року в римському районі Піньєто, коли Папа страждав від сильного болю в правому коліні. Тому він виглядає слабким під час ходьби, але не тоді, коли відповідає на запитання інтерв’юерів, переважно іспаномовних, віком від 20 до 25 років, з Іспанії, Сенегалу, Аргентини, США, Перу та Колумбії. Хоча спочатку молоді люди здаються засмученими майбутнім діалогом з главою Католицької Церкви, однак, після прибуття Папи Франциска вони незабаром переходять від сором’язливості до впевненості та сміливості. Їхні питання торкаються таких тем, як роль жінки в Церкві, фемінізм і аборти, свідчення віри та її кризи, сексуальна ідентичність, серед іншого також говорили про міграцію і расизм.

Щоб зламати лід на початку бесіди, понтифік взяв на себе ініціативу і, використовуючи футбольну символіку, сказав: «М’яч у центрі, гра починається». Вислуховуючи уважно питання кожного, Святіший Отець дав по-батьківськи щирі відповіді. На завершення він подякував молодим людям за спільний досвід цього спілкування.

Визнаючи відмінності в мисленні та думках, які прозвучали в діалозі, Папа Франциск наголошує, що це шлях Церкви, тобто єдність у різноманітті, але у взаємному братерстві, про яке неможливо домовитися.

Схожі новини:

Поширити новину: