«Salesian Missions»: підтримка охорони здоров’я, також і в Україні

«Salesian Missions»: підтримка охорони здоров’я, також і в Україні

Відомі своєю харизмою в царині виховання та освіти, салезіяни також підтримують охорону здоров’я в різних частинах світу, допомагаючи також медичним закладам в Україні.

Про це пише Vatican News.

Разом з різними гуманітарними і міжнародними організаціями, також і «Salesian Missions», місіонерське салезіянське бюро з осідком у Нью-Рошеллі, США, приєдналося до нещодавнього відзначення Всесвітнього дня здоров’я. «Здоров’я для всіх», – такою була цьогорічна тема, яка закликає подбати про те, щоби всі люди мали змогу втішатися добрим здоров’ям у мирному, процвітаючому та сталому світі. За даними ВООЗ, 30% населення світу не має доступу до базових медичних послуг, а майже 2 мільярди людей змушені долати непосильні видатки на охорону здоров’я.

«Хоча салезіяни в основному займаються вихованням, вони також виконують інші служіння, що задовольняють базові потреби, між якими – здоров’я, – зазначив о. Тімоті Плоч, в.о. директора “Salesian Mission”. – Салезіяни прагнуть служити людській особі в її цілості, дбаючи, щоби медичні потреби були задовільнені, особливо в громадах, де бракує ресурсів». В різних куточках світу залезіяни провадять 150 амбулаторій і лікарень, в основному в сільській місцевості, часто в ситуаціях, де молодь і їхні родини не мали би доступу до медичної опіки. Про це розповідає “Агентство салезіянських новин”.

З нагоди Всесвітнього дня охорони здоров’я 2023 «Salesian Missions» відзвітували про свою діяльність, спрямовану на надавання фундаментальних послуг тим, хто живе в умовах бідності. Серед різних ініціатив до звіту потрапила також згадка про Україну, яка змушена долати гуманітарні виклики, спричинені збройною агресією з боку РФ. Завдяки підтримці «Salesian Missions», салезіяни в Україні отримали медичне обладнання та продукти для допомоги населенню, що страждає від наслідків війни. Медичні засоби надала організація «Matter». Вони були передані греко-католицьким сестрам салезіянкам, а через них до – Житомира. Разом з медичним обладнанням «Salesian Missions» доставили контейнер рису. Продукти були передані мешканцям сіл і міст на сході країни.

Схожі новини:

Поширити новину: