Папа про авіаперельоти як частину місії Петрового служіння

Папа про авіаперельоти як частину місії Петрового служіння

Зустрічаючись із керівниками та персоналом італійської авіакомпанії «ITA Airways», Святіший Отець відзначив внесок авіаперевізника у здійснення місії Наступника святого Петра.

Про це пише Vatican News.

14 квітня 2023 року Папа Франциск прийняв на аудієнції керівників та персонал італійської авіакомпанії «ITA Airways», що є італійським національним авіаперевізником. У своєму слові Святіший Отець подякував авіакомпанії за співпрацю з Наступниками апостола Петра під час їхніх Апостольських подорожей до різних країн світу.

Плідна співпраця задля Божого люду

На початку Папа Франциск згадав про святого Павла VI, який був першим Папою в історії, що здійснив свою Апостольську подорож, використавши авіасполучення, звершуючи паломництво до Святої Землі у 1964 році. «Цей рейс, який відправився з римського летовища Фюмічіно та прибув до Аммана, започаткував Папські подорожі по всьому світу. Це був новий спосіб здійснення душпастирського служіння Папи, який дозволив Єпископові Риму досягти велику кількість людей, які ніколи б не змогли здійснити паломництво до Риму», – сказав Святіший Отець. Він також нагадав про 104 міжнародні подорожі, які здійснив святий Йоан Павло ІІ та про свої плани відвідати Угорщину наприкінці квітня, що стане 41-м Апостольським паломництвом його понтифікату.

Компетентність й увага до деталей

Папа Франциск зазначив, що служіння італійського національного авіаперевізника, який зазвичай супроводжує наступника Петра та його супровід у міжнародних подорожах, є дуже цінним та вимагає компетентності, турботи й уваги до багатьох деталей, у тому числі до складної логістики. «Папа подорожує, щоб утверджувати своїх братів у вірі, бути ближчим до тих, хто страждає, допомагати тим, хто відданий зусиллям миру. Все це можливо також завдяки вам. За це я вам дякую і, поки Бог дасть, будемо літати разом», – сказав на завершення Святіший Отець

Схожі новини:

Поширити новину: