ІІІ сесія Школи літургійного співу у домініканців

ІІІ сесія Школи літургійного співу у домініканців

Літургійне служіння під час війни не зупиняється, повідомляють домініканці, а навпаки – триває зі ще більшою ревністю, глибшою усвідомленістю вірних та посиленою молитвою Церкви за перемогу і справедливий мир в Україні. Тож брати-домініканці, окрім численних справ милосердя, волонтерських рухів, інтелектуальної та духовної опіки й підтримки українців, продовжують розвивати ініціативу, започатковану в грудні 2021 року – Школу літургійного співу.

Школа забезпечує духовно-практичну формацію тих, які прагнуть дбати про красу Літургії, навчатися нових літургійних творів, смакувати якісним хоровим співом і, насамперед, здобувати живий та глибокий досвід зустрічі з Господом під час богослужінь. Дві попередні сесії Школи літургійного співу зібрали учасників різних обрядів з різних куточків і парафій України, які разом навчалися служити Богові співом, єдналися у молитві та прославі.

Дата проведення ІІІ сесії Школи літургійного співу:
12-14 травня 2023 року.

Місце проведення:
монастир братів-домініканців, м. Київ, вул. Деревлянська, 13 (станція метро Лук’янівська).

Учасники:
керівники та учасники церковних хорів, органісти, кантори, а також усі, хто або вже задіяний у літургійний спів, або ж має бажання розвинути свої музичні здібності, щоби приєднатися до тих, які співають під час Літургії.

У програмі:
літургійні твори Павла Бембенека, а також Палестрини та Арво Пярта.

Ментори:
о. Томаш Самульнік ОР, Олександр Лось та Антон Шпак.

Вартість:
1100 грн. включає навчання та харчування. За потреби також є можливість проживання (250 грн. за добу). 

Реєстрація до 5 травня 2023:
гугл-форма

Додаткова інформація:
skolaspiv@gmail.com, +38 093 407 72 45 – Надія Сарабай.

Схожі новини:

Поширити новину: