Секретаріат Синоду заохочує піднести молитву до Богородиці в намірі XVI Асамблеї

Секретаріат Синоду заохочує піднести молитву до Богородиці в намірі XVI Асамблеї

В рамках синодального процесу 2021-2024 років, що триває у Католицькій Церкві, Генеральний Секретаріат Синоду звернувся із проханням до Глав Східних Католицьких Церков та очільників єпископатів організувати спеціальне молитовне чування в останній день травня. Створено підготовчу комісію наступної асамблеї.

Про це пише Vatican News.

Синодальний процес в рамках XVI Звичайної Асамблеї Синоду Єпископів на тему «Задля синодальної Церкви: сопричастя, участь і місія», відкритий у жовтні 2021 року, вже має за собою дієцезальний і континентальний етапи, і вже у жовтні цього року у Ватикані відбудеться перша сесія вселенського етапу. В рамках приготування до асамблеї Генеральний Секретаріат Синоду надіслав Главам Східних Католицьких Церков і Головам єпископських конференцій лист, у якому просить організувати в останній день травня, який у католицькій традиції присвячений набожності до Пречистої Діви Марії, спеціальний молитовний захід.

Серед пропозицій, запропонованих для розгляду відповідним синодам, радам ієрархів чи єпископським конференціям, є провести центральний захід в Марійському санктуарії національного значення, або ж провести таку молитву в декількох важливіших, а то й в усіх Марійських санктуаріях території. Щодо самої молитви, то кожен єпископат запрошений самостійно укласти її перебіг, але таким чином, аби це була молитва в намірі синодального процесу з метою посилити чутливість Божого люду до його важливості та заохотити супроводжувати його молитвою. У центрі цієї молитви, яка повинна залучати представників різних церковних покликань, має бути ввірення заступництву Богородиці всього синодального процесу, а особливо – загальної асамблеї Синоду єпископів.

Підготовча комісія

Повідомляється також, що згідно з приписами Апостольської конституції «Episcopalis Communio», якою регламентується проведення ватиканських синодів, кардинал Маріо Ґрек, Генеральний Секретар Синоду, створив і очолив підготовчу комісію для проведення XVI Звичайної Загальної Асамблеї Синоду Єпископів. Її координатором є о. Джакомо Коста, а в працях братиме участь також кардинал Жан-Клод Оллеріш, Головний доповідач цієї асамблеї.

Схожі новини:

Поширити новину: