Закарпаття: відбулися реколекції на тему спільноти

Закарпаття: відбулися реколекції на тему спільноти

10-12 березня в реколекційному будинку в Синяку відбулися реколекції на тему: «Спільнота – місце дії Божого милосердя». 

Про це пише Мукачівська дієцезія.

З перших хвилин реколекцій учасники, які з’їхалися з різних більших та менших парафій, досвідчували щиру, теплу та безпечну атмосферу, яку допоміг створити Апостольський адміністратор дієцезії єпископ Микола Лучок ОР. 

Кожен день розпочинався з медитації Слова Божого, яке приготував для нас Господь. У суботу роздумували над текстом Євангелія від Луки про повернення блудного сина. Відкривали для себе образ милосердного Отця. 

У неділю роздумували над Євангелієм від Йоана про жінку самарянку. Торкалися теми відкинення та зцілення від зранення гріхом.

Учасники, яких було 49, мали нагоду ділення своїм особистим пережиттям Євангелія в окремих групах. Досвідчували пронизуючу силу Божого слова, яке входить у найсокровенніші глибини людського буття. Воно випробовує й розрізняє думки та наміри серця. Відкритість та щирість учасників була вражаючою, панувала атмосфера прийняття та любові. Креативні завдання в групах допомагали учасникам відкриватись, глибше пізнавати себе та ближнього. 

Кожного дня мали благодать святкувати Євхаристію в храмі Воздвиження Всечесного Хреста, а в кінці дня у суботу, відбулося виставлення Пресвятих Дарів в каплиці. Це була зворушлива зустріч з Ісусом. Щиро дякуємо отцю Євгену Фізеру за роздуми та молитву, які допомагали кожному зануритись у присутність живого Ісуса.

Під час реколекцій була відчутна присутність та дія Духа Святого, який відкривав серця учасників до сповіді, спонукав до щирості, відвертості та обдаровував дитячою радістю. Для багатьох з нас це був час особистого навернення, правди про себе, досвіду Божої любові та зцілення, отримання світла на своє життя, відповідей на запитання, досвіду братньої любові, присутності Ісуса між нами, яке давало нам відчути присмак Божого Царства на землі.

Текст: Адріана Дюркі

Фото: Вікторія Вайс

Схожі новини:

Поширити новину: