Програма богослужінь Папи на Великий Тиждень і Пасху

Програма богослужінь Папи на Великий Тиждень і Пасху

У Ватикані оприлюднено програму папських богослужінь на квітень, яка охоплює богослужіння, пов’язані з Великоднем, й Апостольську подорож.

Про це пише Vatican News.

Бюро Папських літургійних відправ опублікувало програму богослужінь, які Папа Франциск очолить протягом квітня, який цього року розпочинається Великим Тижнем.

У Вербну Неділю, 2 квітня, Папа Франциск о 10:00 очолить Святу Месу на площі Святого Петра, яка буде випереджена процесійною ходою з посвяченими галузками.

У Великий Четвер, 6 квітня, Єпископ Риму о 9:30 очолить Святу Месу Мира в базиліці Святого Петра, на яку зберуться священики Римської дієцезії. Про Святу Месу Господньої вечері не повідомляється.

У Велику П’ятницю, 7 квітня, Папа очолить Богослужіння Страстей Гоподніх в базиліці Святого Петра, початок о 17:00, опісля Хресну Дорогу в римському Колізеї о 21:15.

В суботу, 8 квітня, Святіший Отець очолить о 19:30 Святу Месу Пасхального чування в базиліці Святого Петра, а в неділю, 9 квітня, – Святу Месу на площі Святого Петра у Ватикані о 10:00, по завершенні якої опівдні звернеться до Риму та світу з великоднім посланням й уділить благословення «Urbi et Orbi».

Від 28 до 30 квітня Папа Франциск перебуватиме в Угорщині з Апостольським візитом, під час якого також передбачені молитовні зустрічі та Свята Меса.

Схожі новини:

Поширити новину: