СДМ 2023: триває реєстрація для волонтерів

СДМ 2023: триває реєстрація для волонтерів

Кожен, хто почувається молодим та активним християнином, може здобути неймовірний досвід волонтерства у події міжнародного рівня.

Комітет Світового дня молоді пропонує різні можливості для волонтерства, зокрема середньотермінову та довготермінову участь.

Волонтери середньотермінової програми волонтерства мають володіти іноземними мовами (французькою, англійською, іспанською та ін), щоби допомагати в роботі зі соцмережами.

Короткотермінова програма волонтерства триватиме з 23 липня по 7 серпня і передбачатиме допомогу у безпосередньому процесі організації та проведення події.

Волонтери середньотермінової програми отримуватимуть допомогу – житло, їжу, оплату видатків на транспорт та навіть невеликі кишенькові. Для тих, хто допомагатиме уже під час СДМ, передбачена пільгова ціна  «пакета» паломника-волонтера.

Якщо тобі виповнилось 18 років і ти готова чи готовий присвятити свій час служінню молоді з усього світу, гідно репрезентувати молодь своєї Батьківщини, отримати незабутній досвід, емоції та враження – не пропусти свого шансу!

Подати заявку на волонтерство можна, надіславши на пошту svitovidnimolodi2023@gmail.com CV, в якому крім іншого, варто вказати досвід волонтерства та мотивацію взяти участь у волонтерстві цього СДМ у Лісабоні, а також дати посилання на особистий профіль в одній з соціальних мереж.

Кінцева дата подачі заявок: 

Для середньотермінового волонтерства реченець подачі заявок 15 березня.

Для короткотермінового – 15 квітня.

Додаткову інформацію про волонтерство, як і про СДМ, що відбуватиметься в Лісабоні з 31 липня по 6 серпня, можете знайти на офіційному сайті https://www.lisboa2023.org/en, на сторінці Комісії душпастирства молоді, та на офіційних україномовних профілях СДМ в соціальних мережах Facebook  та  Instagram

Організаційний комітет, відповідальний за участь української молоді СДМ

Джерело: Дивенсвіт

Схожі новини:

Поширити новину: