У костелі св. Миколая в Києві освячено та відкрито пункт обігріву

У костелі св. Миколая в Києві освячено та відкрито пункт обігріву

В неділю, 26 лютого, відбулось урочисте освячення пункту обігріву в костелі св. Миколая, де кияни та гості столиці зможуть отримати притулок, електроенергію та обігрів під час відключень електроенергії в Києві. 

На освячення завітав, ординарій Київсько-Житомирської дієцезії єпископ Віталій Кривицький SDB. 

«Раніше ці приміщення були вологими, а на стінах був грибок. Парафія провела чимало робіт, щоб повстав такий важливий центр. Я вам бажаю, що цей пункт обігріву вам не був потрібний», зазначив Віталій Кривицький, з надією, що війна закінчиться і ми не потребуватимемо пункту обігріву, а наступна зима, вже не буде такою холодною в храмі, оскільки вірняи надіються, що він вже нарешті буде переданий парафії.

Парафіяни зі священниками, протягом не одного місяця збирались, аби врятувати сам костел, а також його підвальне приміщення від руйнування, яке загрожувало через стікання грунтових вод під костел від Черепанової гори з приводу слабкого водовідведення, зокрема проводили роботи по знищенню грибка та підготовки приміщень для роботи пункту, де кожен буде мати можливість не лише зігрітися, а й приєднатися до молитви за нашу Батьківщину, за воїнів та своїх рідних. 

Окрім того, протягом останніх місяців, в підвальній частині костелу, 2 рази на тиждень о 16:30, для потребуючих є можливість поїсти гарячого і смачного борщу та випити гарячий чай. 

Вже не перший місяць, відвідувачами костелу є діти музичної школи № 10, що навчаються в будинку притчі (давній дім священника), які під час повітряної тривоги постійно користуються підвальною частиною костелу, навіть проводячи там заняття з музики. 

Для відвідувачів пункту, у нижній частині храму увімкнено опалювальні прилади, сформовано резерв питної води. Також, облаштовано зони особистої гігієни (туалети).

Також, з нагоди річниці повномасштабного вторгнення рф до України відбулося відкриття фотовиставки, яка ілюструє діяльність парафії під час повномасштабного вторгнення. Всі бажаючі зможуть завітати на виставку з 26 лютого до 19 березня.

Для інформування населення, щодо можливості користування пунктом, розміщено інформаційні матеріали про відкриття пункту. Пункт обігріву працюватиме щоденно з 14:00 до 18:00. 

Схожі новини:

Поширити новину: