Єпископ Кава: Молитва за ворогів – наша зброя проти зла

Єпископ Кава: Молитва за ворогів - наша зброя проти зла

Єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава OFMConv поділився роздумами про уривок недільного Євангелія, що говорить про любов до ворогів.

«Сьогодні в Євангелії від Матея читаємо: “А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує”. Сьогодні, як ніколи, важко чути ці слова Ісуса, і як ніколи важко не відчувати злості і ненависті до тих, хто нас вбиває на нашій землі, в нашому домі, забирає синів і дочок нашого народу, руйнує наше майбутнє. Але молитися за ворогів, за їхнє навернення і покаяння, то є наш обов’язок, то є наша зброя проти зла, проти підступів і жорстокості сатани, який заволодів цілим народом і його руками проливає кров українців.

Кохані мої, закликаю вас до молитви, до особистого навернення, приступайте до Святих Таїнств, перебувайте у єдності з Ісусом в Євхаристії. У Ньому наша сила, на Нього вся наша надія, Він наша перемога, – написав єпископ на своїй сторінці у фейсбук.

Схожі новини:

Поширити новину: