Єпископ Віталій Кривицький: Різдво – час відкриття очей на присутність Бога між нами

Єпископ Віталій Кривицький: Різдво – час відкриття очей на присутність Бога між нами

Про те, як у цьогорічному Різдві досвідчити радості ділиться думками Київсько-Житомирський ординарій Віталій Кривицький SDB.

«Кожні свята мають свій характер, бо люди змінюються, переживають нові виклики, особливо, під час війни», – зазначає в коментарі для Ватиканського Радіо єпископ Віталій Кривицький, який очолює Київсько-Житомирську дієцезію РКЦ в Україні, наголошуючи на тому, що саме в цих викликах до нас приходить Різдво та звучить заклик пережити радість зустрічі з Господом.

«Це не є радість від перебування біля ялинки, радість на площах міста чи радість застілля. Це є радість, яка іноді приходить через біль, радість, яка виходить із самого серця, радість зустрічі з Богом, Який приходить і змінює ситуацію», – говорить єпископ, зазначаючи, що Бог, входячи в наші життя, зцілює родини та громади, бо Він може «допомогти побачити речі з іншої сторони». «Мені здається, що час цьогорічного Різдва – це час відкриття очей на присутність Бога в щоденних речах і в цих викликах, які прийшли до нас з цією жорстокою війною», – додає ієрарх, заохочуючи використати цей час також на те, щоби побачити одні одних, бо саме сьогодні ми відчуваємо потребу зустрічі та вчимося цінувати зустріч. Це, за його словами, також надзвичайний час, коли знайдемо різні способи, як «послужити Христові в наших потребуючих ближніх».

Схожі новини:

Поширити новину: