Київ: очільник Церкви Англії зустрівся з ВРЦіРО

Київ: очільник Церкви Англії зустрівся з ВРЦіРО

Архієпископ Кентерберійський Джастін Портал Велбі 1 грудня 2022 року відвідав Київ для підтримки зусиль народу України у боротьбі з російською агресією.

Про це пише ІРС.

Візит духовного глави Церкви Англії передбачав зустрічі з релігійними діячами, представниками влади та суспільства, відвідування місць та спільнот, які найбільше постраждали від російської агресії.

Під час зустрічі з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій архієпископ Велбі зазначив, що є дві причини, чому він в Україні. По-перше, щоб висловити солідарність і продемонструвати, що Церква Англії разом із українським народом. Друге – дослідити і почути від українських релігійних лідерів, як віруючі Великої Британії могли б підтримувати людей, які страждають від війни: як всередині України, так і як біженці в інших країнах.

Відчути реалії життя в Україні британська делегація змогла вже на початку зустрічі: у зв’язку з повітряною тривогою через російську ракетну атаку засідання ВРЦіРО розпочалося в підземному укритті. Після відбою тривоги зустріч продовжилася в конференц-залі столичного готелю.

Київ: очільник Церкви Англії зустрівся з ВРЦіРО

Головуючий у ВРЦіРО єпископ Маркос Оганесян висловив подяку архієпископу Кентерберійському за підтримку України та українського народу. 

Присутні члени Ради Церков озвучили основні сфери підтримки України, включаючи гуманітарні аспекти, надання Україні військової допомогу, засобів  ППО і ПРО для захисту життя цивільного населення, надання допомоги щодо посттравматичної реабілітації тощо.  

Київ: очільник Церкви Англії зустрівся з ВРЦіРО

В зустрічі взяли участь єпископ-ординарій Києво-Житомирський Римсько-Католицької Церкви в Україні Віталій Кривицький, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Православної Церкви України Євстратій (Зоря), голова Духовного управління мусульман України шейх Ахмед Тамім, керівник Церкви адвентистів сьомого дня в Україні Станіслав Носов, старший єпископ Української Християнської Євангельської Церкви Леонід Падун, заступник старшого єпископа Української Церкви Християн Віри Євангельської Анатолій Козачок та представники ВСЦЄХБ, УПЦ, УГКЦ, УЄЦ, УБТ, ОІРОУ.

Схожі новини:

Поширити новину: