Єпископ Язловецький: пережите з Богом страждання служить нашому спасінню

Єпископ Язловецький: пережите з Богом страждання служить нашому спасінню

У середу, 30 листопада, у конкатедрі св. Софії в Житомирі єпископ Олександр Язловецький очолив похоронну Святу Месу. Цього дня віддавали останню шану та молилися за душу померлого парафіянина – захисника та героя України – В’ячеслава Кауркіна. 

В’ячеслав Кауркін (1989-2022) загинув у квітні на Херсонщині захищаючи Батьківщину. Лише після деокупації стало можливим віднайдення його тіла. Протягом кількох місяців тривала його ідентифікація. 

В’ячеслав брав участь у житті парафіяльної спільноти та включався у різні служіння на благо Церкви. Останні кілька років В’ячеслав мешкав та працював у Польщі, однак з початком повномасштабного вторгнення повернувся захищати Батьківщину. 

Похоронну Святу Месу очолив єпископ-помічник Київсько-Житомирської дієцезії Олександр Язловецький

У проповіді він наголосив, що у світлі християнства страждання завжди залишається таємницею. Щоби спасти людство, Бог також обрав дорогу страждання та смерті, хоча міг це здійснити іншим шляхом. Для нас, людей, ніколи до кінця не буде відкрита таємниця страждання, тому у певні моменти маємо просто довіритись Господу, який нас любить. Якщо єднаємось у наших важких переживаннях з Богом, то це служить нашому спасінню.     

Того самого дня настоятель парафії св. Софії отець Віталій Безшкурий повідомив про загибель ще одного парафіянина Костянтина Драгомерецького (1980-2022), похорон якого відбудеться 1 грудня.

Фото: катедра св. Софії, ГО “Житомирська обласна Спілка поляків України” 

Схожі новини:

Поширити новину: