Архієпископ Мокшицький на похороні захисника: молитвою вшануймо героїчність і відвагу

Архієпископ Мокшицький на похороні захисника: молитвою вшануймо героїчність і відвагу

23 листопада, на Тернопільщині, архієпископ Мечислав Мокшицький митрополит Львівський відслужив Святу Месу та здійснив обряд поховання воїна, який загинув у боях за Херсонщину.

Про це пише Львівська архідієцезія.

Мешканець смт. Підволочиськ Тернопільської області, Руслан Водолазький, був парафіянином місцевого римсько-католицького храму. На війну пішов добровольцем у квітні 2022 року. Служив у саперних військах. Загинув 19 жовтня, повернувся на рідну землю 16 листопада при обміні тілами загиблих.

Провести захисника України до місця його останнього земного пристановища та віддати останню шану брату, товаришу, односельчанину та побратиму прибули рідні та друзі загиблого, його сусіди та парафіяни храму, численні священники з навколишніх римсько- та греко-католицьких парафій, а також військові капелани Львівської архідієцезії.

У проповіді митрополит сказав: «Ми зібралися тут, щоб вдячною молитвою вшанувати героїчність і відвагу воїна, сапера і захисника Батьківщини. А також, щоб просити милосердного Господа про дар спасіння для Руслана.(…) Він звідси вирушив на фронт і сюди повернувся, щоб у своїй рідній землі очікувати на воскресіння мертвих. Довгою була його дорога повернення додому. (…) Молимося до Бога про пробачення всіх його гріхів з огляду на жертву життя, яку склав Руслан заради миру і свободи. Найбільшу із можливих жертв».

Після завершення похоронних урочистостей архієпископ Мечислав Мокшицький подякував усім, хто прийшов попрощатися із загиблим воїном Русланом Водолазьким, віддати хоч якоюсь мірою той борг вдячності, який ми усі маємо перед людьми, що самовіддано захищають нашу країну від російських нападників і жертвують своїм життям заради свободи і миру нашої багатостраждальної Батьківщини.

Текст: Віта Якубовська

Фото: Олександр Кусий

Схожі новини:

Поширити новину: