Хмельниччина: відбулись реколекції, які перервала війна

Хмельниччина: відбулись реколекції, які перервала війна

Від 14 до 17 листопада в Інституті богословських наук в Городку (Кам’янець-Подільська дієцезія) відбулись щорічні реколекції для духовенства.

Перша спроба провести реколекції мала місце у лютому, напередодні повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Реколекціоніст духовний отець Вищої духовної семінарії Святого Духа отець Олександр Халаїм згадує, що вдалося сказати одну конференцію, а над ранок вже почалась війна, всі одразу повернулись до своїх місць служіння.

На ці реколекції до Городка прибули священники не лише з Кам’янець-Подільської дієцезії, а і з Харківсько-Запорізької, також духовну віднову переживали отці пауліни та отці салетини. Усього було 35 учасників.

Хмельниччина: відбулись реколекції, які перервала війна

Тема реколекцій: «Священницьке служіння в ключі літургійного року». Кожен період літургійного року розглядався як період покликання. Наприклад, Адвент – це час відкриття покликання, Різдво – перші роки служіння, звичайний період – сіре звичне служіння, піст – це хрести у житті священника. «Для своїх зазвичай важко вести реколекції. Але бачу, що отці відкрились. Було гарно, спокійно, молитовно», – підсумував отець Халаїм.

Фото: Інститут богословських наук

Схожі новини:

Поширити новину: