Єпископи з України з візитом у Ватикані

Єпископи з України з візитом у Ватикані

Митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький, який виконує обов’язки очільника єпископату РКЦ в Україні, разом із єпископом-помічником Харківсько-Запорізької дієцезії Яном Собіло, прибули до Ватикану, щоби взяти участь у заходах з нагоди 30-ї річниці відновлення дипломатичних відносин між Україною та Апостольською Столицею.

Про це пише Львівська архідієцезія.

16 листопада митрополит мав нагоду зустрітися з папою-емеритом Бенедиктом ХVI. Він запевнив архієпископа Мечислава у своїй близькості до України, цілого українського народу та Церкви в Україні, а також сказав, що молиться щодня про дар миру для нашого народу.

Також у цей день на запрошення посла України при Ватикані Андрія Юраша, єпископи відвідали концерт «Псалми миру та милосердя» за участі музикантів та співаків із Польщі, України та США. Гроші від продажу квитків організатори планують переказати одній із київських лікарень.

У програмі візиту також зустріч митрополита Мокшицького з Папою Франциском та участь у Святій Месі під проводом кардинала Пароліна, звершеної у намірі миру в Україні.

Фото: о. Андрій Легович

Текст: Олександр Кусий

Схожі новини:

Поширити новину: