Папа гравцям «Матчу за мир»: посеред знищення сіяти зерна дружби

Папа гравцям «Матчу за мир»: посеред знищення сіяти зерна дружби

Папа Франциск прийняв футболістів, які мали зіграти «Матч миру» на Олімпійському стадіоні Риму. У зустрічі брали участь також їхні родичі, друзі та організатори ініціативи.

Про це пише Vatican News.

У понеділок, 14 листопада 2022 року, о 18:00 місцевого часу на Олімпійському стадіоні Риму відбувся «Матч миру», який зіграли зірки футболу. Організатором заходу, який має також благодійний вимір, є Папська фундація «Scholas Occurrentes». Матч відбувся під гаслом «We Play For Peace» (Ми граємо за мир). Перед грою організаторів, футболістів, їхніх родичів і друзів у Ватикані прийняв Папа Франциск. Зустріч відбулася в залі Павла VI у Ватикані.

«Подумаймо, – сказав Святіший Отець, – сьогодні найбільші видатки в світі припадають на виробництво зброї. Бо на думці завжди є війни, щоб нищити. Ви ж витратили свій час, аби прибути сюди, щоби виявити безкорисливість миру. І мир чинить поступ саме так, ось такими жестами: жестами близькості, дружби, простягнутої руки, не з каменем в руках з наміром жбурнути його. Дякую вам за це. Це малі жести, але вони є насінням, вони є зернами миру, вони спроможні змінити світ, бо є зернами миру».

«Дякую вам за те, що ви робите, за сьогоднішній матч. Дякую за те, що кажете: “Ми хочемо миру” в світі, який постійно шукає війни та знищення», – додав Папа, наголошуючи також на важливості безкорисливого виміру спорту, адже світ «потребує дружби, потребує безкорисливості».

Схожі новини:

Поширити новину: