Кардинал Паролін: Ватикан готовий допомогти завершити війну в Україні

Кардинал Паролін: Ватикан готовий допомогти завершити війну в Україні

Державний секретар Ватикану кардинал П’єтро Паролін у п’ятницю повідомив журналістам у Бахрейні, що Святий Престол готовий «у будь-якій можливій формі» допомогти, аби завершити війну в Україні. Зазначив, що є «малі сигнали, що прямують до здорового глузду».

Державного секретаря, який з Папою Франциском брав участь у «Бахрейнському форумі діалогу: Схід і захід задля людського співіснування», ватиканісти запитали про нещодавню пропозицію президента Франції Еммануеля Макрона, щоб залучити Папу до медіації у питанні війни в Україні. «На жаль у цій справі кроків уперед немає», – підсумував. 

Ватикан готовий допомогти Україні

Однак він додав, що Апостольський Престол завжди готовий надати будь-яку можливу допомогу. Кардинал Паролін зазначив, що є «малі сигнали, що прямують до здорового глузду» у справі війни в Україні. У цьому контексті він зазначив, що президент Росії Владімір Путін задекларував, що готовий повернутись до угоди у справі експорту збіжжя з України. 

Державний секретар підкреслив, що заклик до миру скерований також до президента України Володимира Зеленського. Нагадав, що кілька тижнів тому Папа під час зустрічі з вірянами на молитві «Ангел Господній» попросив також президента Зеленського про те, щоби був відкритий на серію мирних пропозицій. «Бо в іншому випадку немає виходу з цієї ситуації», – нагадав кардинал Паролін.

Він зазначив, що Папа дуже занепокоєний війною в Україні та дуже часто про неї говорить.

Джерело: РАР

Схожі новини:

Поширити новину: