Папа: Подорож у Бахрейн під знаком діалогу

Папа: Подорож у Бахрейн під знаком діалогу

Після молитви «Ангел Господній» в урочистість Усіх святих Папа Франциск звернувся зі словами привітання до бахрейнців, яких відвідуватиме в другій половині цього тижня, а всіх вірних попросив супроводжувати його молитвами під час цієї Апостольської подорожі.

Про це пише Vatican News.

«Це буде подорож під знаком діалогу», – сказав Папа Франциск, звернувшись у вівторок, 1 листопада 2022 року, зі словами привітання та подяки до влади та населення Бахрейну, країни в Перській Затоці, в яку він вирушить 3 листопада. Промовляючи після молитви «Ангел Господній» в урочистість Усіх святих, він сказав: «Післязавтра вирушаю в Апостольську подорож до Бахрейну, де перебуватиму до неділі. Вже тепер прагну привітати та подякувати від щирого серця королю, владі, братам і сестрам у вірі та всьому населенню країни, особливо тим, хто трудиться над приготуванням цього візиту».

Зазначивши, що ця подорож відбуватиметься під знаком діалогу, Святіший Отець пояснив, що братиме участь у форумі, який наголошує на неминучій необхідності того, «щоби Схід і Захід якнайбільше виходили один одному назустріч задля добра людського співіснування», а також матиме нагоду зустрічатися з представниками релігій, зокрема, ісламу.

«Прошу всіх супроводити мене молитвою, щоби кожна зустріч та подія були плідною нагодою для того, щоби в Боже ім’я підтримувати справу братерства та миру, яких наш час негайно і до крайнощів потребує», – попросив Папа.

Схожі новини:

Поширити новину: