Міланські капуцини організовують концерт на підтримку співбратів з України

Міланські капуцини організовують концерт на підтримку співбратів з України

Під час концерту барокової музики в історичному храмі Мілана збиратимуться кошти на підтримку капуцинів, які звершують служіння надії в Україні, допомагаючи людям, які страждають від наслідків війни.

Про це пише Vatican News.

Музичну подію під знаком солідарності з Україною організовує спільнота братів менших капуцинів, яка служить у храмі Санта-Марія-алла-Фонте в північноіталійському місті Мілані. Ввечері, 29 жовтня 2022 року, в «червоній церкві», як її називають мешканці міста, відбудеться концерт барокової музики у виконанні тріо «Fontana», заснованого київським скрипалем Артемом Дзегановським, під назвою: «Українська пасакалія». Під час концерту звучатимуть твори італійських авторів XVII століття.

Участь в концерті передбачає добровільну пожертву. Виручені кошти будуть передані на підтримку 36 капуцинів, які служать в Україні, несучи розраду та допомогу людям, що переживають випробування війною. «Незважаючи на численні труднощі, наші співбрати і далі мужньо та стійко звершують свою місію та душпастирське служіння, – зазначає о. Мауро Мізеллі, настоятель храму Санта-Марія-алла-Фонте. – Цією музичною ініціативою ми хочемо промовити до добрих сердець міланців, аби вони маленьким жестом підтримали тих, хто кожного дня бореться в ім’я миру та надії».

Схожі новини:

Поширити новину: