Cвятіший Отець: сіяти зерна Євангелія на пограниччях світу

Cвятіший Отець: сіяти зерна Євангелія на пограниччях світу

Звертаючись до членів спільноти, яка опікується неповнолітніми, Святіший Отець закликав ділитися Божою любов’ю з тими, хто є жебраками любові.

Про це пише Vatican News.

22 жовтня 2022 року Папа Франциск прийняв на аудієнції членів мирянської організації при Ордені Братів менших конвентуальних «Спільнота пограниччя», яка займається запобіганням злочинності серед неповнолітніх та допомагає молоді у важких соціальних обставинах. У своєму слові Святіший Отець зосередився на харизмі святого Франциска Ассізького та блаженного Джузеппе Пульїзі, італійського священника, який загинув мученицькою смертю від рук мафії.

Пограниччя як місце служіння

Папа Франциск зауважив, що святий Франциск і блаженний Джузеппе жили Євангелієм «на пограниччі», наслідуючи Христа, який прийшов у цей світ шукати людей – загублених овець, які не мають надії. «Пограниччя – це стиль Франциска, який, подібно до Ісуса, позбавляється своїх багатств і стає жебраком, щоб повністю віддатися Провидінню Отця, Який є на небі, і таким чином розділити становище малих, найменших, тих, хто є жебраками хліба, але також і перш усього жебраками любові. Пограниччя – це стиль отця Джузеппе Пульїзі, який стає батьком для хлопців зі своєї парафії в Бранкаччо, виходить їм назустріч, щоб витягнути їх з вулиці, виховує їх служити Богові та ближньому, а не власним інтересам чи інтересам мафії»,– зазначив Святіший Отець. Він додав, що пограниччя не є звичайним гаслом, а способом життя, яке свідчать чимало представників спільноти завдяки свої історіям. «Різні історії, адже кожен з вас унікальний і неповторний. Але в усіх них є золота нитка, яка зв’язує їх і об’єднує: нитка любові, яка долає зло і породжує життя. Любов, яка приймає та слухає; любов, яка є близькістю, ніжністю, співчуттям; любов, яка є повагою, гідністю та сприянням», – підкреслив Папа.

Посвята заради народження нового життя

Виокремлюючи вагому роль осередку для неповнолітніх «Містечко підлітків», яким опікується Спільнота, Святіший Отець не оминув увагою й особу святого Отця Боско, харизима якого заохочує присвятити себе дітям і молоді, щоб вони стали добрими християнами та чесними громадянами. У цьому служінні, на думку Папи Франциска, центральним елементом має бути воскреслий Христос. «Якщо я не помиляюся, у вашій емблемі є присутній Воскреслий Ісус, тому що він є центром життя членів Спільноти. Ви посвячуєте себе Йому задля того, щоб передати Його світло, щоб хлопці й дівчата, які перебувають у темряві, могли “вийти на світло”, відродитися до нового життя», – зазначив він, побажавши їм ніколи не втрачати Божий стиль, який виражається у близькості, ніжності та співчутті, завдяки якому сіються зерна Євангелія на пограниччі світу, яким є людське серце.

Схожі новини:

Поширити новину: