Корея: католики наполегливо моляться за мир на півострові та в Україні

Корея: католики наполегливо моляться за мир на півострові та в Україні

Жовтнева молитва на вервиці вірних Сеульської архидієцезії зосереджена на темі миру.

Про це пише Vatican News.

Молитва до Марії зрушує гори. Божій Матері потрібно ввіряти «неможливі до вирішення справи» через молитву на вервиці, проказуючи її в спільноті. З таким переконанням католики Сеульської архидієцезії протягом місяця жовтня щодня проказують молитву Розарію, підносячи неустанну молитву за мир в Україні та на Корейському півострові. Такою, як повідомляє інформагентство «Fides», є відповідь місцевої спільноти на заклик Фатімської Богородиці, яка просила, щоби всі вірні кожного дня молилися Розарій за мир у світі.

Особлива молитва за мир в Україні разом зі Святою Месою на честь Пресвятої Богородиці, що явилася у Фатімі, відбулася 13 жовтня в архідієцезальному санктурії в Сеосомумі, зібравши приблизно 800 паломників. За припинення війни в Україні молитва підноситься також у Санктуарії Корейських мученів в Джолду-сані. Ініціативу підтримує місцевий осередок фундації «Допомога Церкві в потребі».

Сестра Вероніка Юн Сеон-хі, яка очолює «Rosary Consecration Society», зазначає: «Ми ввіряємо Пречистій Діві болючу ситуацію війни та страждань багатьох людей. Просимо з усього серця в Богородиці Її заступництва для того, щоби якнайшвидше вдалося досягнути перемир’я в Україні як початку мирного шляху, і за те, щоби між Північною та Південною Кореями відновився діалог івзаємне прийняття. Ми впевнені, що Богородиця піклується про нас, Своїх дітей».

Схожі новини:

Поширити новину: