Школа капеланського служіння в Україні

Школа капеланського служіння в Україні

Повномасштабне вторгнення Росії в Україну створило широке коло викликів для суспільства та Церкви зокрема. Один із таких викликів – капеланське служіння. Римо-католики розпочинають школу для підготовки капеланів.

Учасники

Духовенство та віряни.

Завдання

Базовий навчально-формаційний курс для підготовки капеланів для служіння у підрозділах Збройних сил, Національної гвардії, інших утворених відповідно до законів України військових формуваннях та Державної прикордонної служби України, у військових навчальних закладах, госпіталях, на територіях, охоплених війною, а також у парафіяльному душпастирстві для надання допомоги усім категоріям населення, постраждалим внаслідок військових дій.

Під час навчання слухачі проходитимуть теоретичну та практичну підготовку із богословських, філософських та психологічних дисциплін, тактичної медицини та фізичної підготовки, які допоможуть їм в майбутньому ефективно виконувати служіння капелана.

Тривалість курсу

Курс Школи розрахований на три роки і складається із 18 триденних модулів (по шість модулів щорічно). Початок у п’ятницю о 17:00, закінчення в неділю о 17:00.

Місце проведення

Місто Городок Хмельницької області (адресу та інша детальну інформацію буде надіслано учасникам).

Реєстрація

Реєстрація обов’язкова до 25 жовтня 2022 року за посиланням: https://forms.gle/vv5f8FGpq8AMy6Z48

На жаль, кількість місць обмежена, а тому рішення щодо участі у Школі кандидатів буде прийнято на основі реєстрації та співбесіди по телефону. Про результат кандидати будуть поінформовані особисто на електронну адресу до 10 листопада 2022 р.

Деталі та сторінка проєкту.

Схожі новини:

Поширити новину: