При РКЦ в Україні стартує Школа капеланського служіння

При РКЦ в Україні стартує Школа капеланського служіння

Повномасштабне вторгнення Росії в Україну створило широке коло викликів для суспільства та Церкви зокрема. Один із таких викликів – капеланське служіння. Римо-католики розпочинають школу для підготовки капеланів. 

За словами головуючого з питань військового капеланства при конференції єпископів РКЦ в Україні єпископа Павла Гончарука Школа капеланського служіння покликана дати певну базу знань, які допоможуть нести допомогу не лише військовим,але також їхнім родинам і тим, хто втратив своїх близьких на війні. В наш час особливо гострою є потреба духовної та психологічної допомоги широкому колу людей, до яких належать насамперед вищезгадані особи.   

Школа Капеланського служіння – це базовий навчально-формаційний курс. Він запроваджується з метою приготування капеланів – з-поміж духовенства та світських вірян – для служіння у підрозділах Збройних сил, Національної гвардії, інших утворених відповідно до законів України військових формуваннях та Державної прикордонної служби України, у військових навчальних закладах, госпіталях, на територіях, охоплених війною, а також у парафіяльному душпастирстві для надання допомоги усім категоріям населення, постраждалим внаслідок військових дій.

Курс Школи розрахований на три роки та складається з 18 триденних модулів. Деталі – в оголошенні

Схожі новини:

Поширити новину: