Спостерігач Святого Престолу при ООН: ураган насилля щогодини забирає невинні життя 

Спостерігач Святого Престолу при ООН: ураган насилля щогодини забирає невинні життя 

Про це пише КАІ.

У своїй промові постійний спостерігач Святого Престолу при ООН закликав до негайного припинення вогню та початку переговорів, які б привели до справедливих, стабільних рішень, заснованих на повазі до людського життя, суверенітету та територіальної цілісності кожної країни. 12 жовтня архієпископ Габрієль Каччія виголосив промову на 11-ій позачерговій сесії Генеральної асамблеї, що стосувалася територіальної цілісності України.

Архієпископ пригадав заклик Апостольского Престолу до завершення шаленства цього конфлікту, який щогодини забирає невинні життя та поглиблює рани серед народів, знищуючи взаємну довіру, від якої залежить міжнародний порядок.

Він пригадав слова Святішого Отця, що пролунали 2 жовтня: «У Боже ім’я та в ім’я почуття людяності, що мешкає в кожному серці, повторюю заклик, аби негайно досягнути припинення вогню. Нехай замовкне зброя та шукаймо умови для того, щоби розпочати переговори, здатні привести до вирішень, які не нав’язані силою, а є узгодженими, справедливими та стабільними». Святіший Отець підкреслив, що всі рішення мають ґрунтуватися на пошані до священної цінності людського життя, до суверенітету та територіальної цілісності кожної країни.

Звертаючись з закликами до президентів Росії та України, а також до всіх активних діячів міжнародної арени та політичних лідерів, понтифік підкреслив, щоби вони зробили все можливе, аби війна закінчилась, та не дозволили втягнути себе до ще більшої ескалації, підтримували та розвивали ініціативи задля діалогу.

«Ці слова набирають ще більшої ваги перед обличчям додаткової загрози ядерної ескалації та свідчать, що потрібна якнайшвидша переміна серць тих, у чиїх руках доля війни, аби припинився ураган насильства та стала можливою відбудова мирного співіснування у справедливості», – зазначив постійний спостерігач при ООН.

На завершення своєї заяви архієпископ Каччія повторив заклик папи Павла VI «Ні війні!».

Схожі новини:

Поширити новину: